Przedszkole – O nas

Wiemy , jak ważne są pierwsze lata , kiedy dziecko w grupie przedszkolnej nawiązuje pierwsze przyjaźnie , uczy się rozróżniać kolory , kształty i czy zdobywa kolejne umiejętności – ruchowe , manualne czy ruchowe – oczywiście , jednocześnie doskonale  się przy tym bawiąc !

 

Projektując i wyposażając przedszkole mieliśmy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pociech. Dlatego też zadbaliśmy o wyposażenie spełniające wszelkie wymogi sanitarne oraz wewnętrzny  monitoring. Jednak pragniemy podkreślić, iż w kwestii bezpieczeństwa najistotniejsze jest doświadczenie opiekunów.

 

Nasi nauczyciele wprowadzają do nauki różne gry i zabawy, stwarzają sytuacje,w których dzieci angażują się w to co robią , chętnie pracują , nabierają wiary w swoje możliwości a zarazem wyzbywają się swojej nieśmiałości. Nauczyciele wykorzystujący  w swojej pracy różne zabawy wiedzą , że nie przeszkadza ona w nauce – wręcz pomaga w odkrywaniu i przeżywaniu świata, a towarzysząca jej radość wzbogaca proces nauczania i rozwija psychikę dziecka . 

NASZA KADRA ;

Ciocia Ania i ciocia Iwonka – dbają o szczęście każdego przedszkolaka , o porządny warsztat pracy  i pomagają każdej cioci. 

Pingwinki –  c. Dominika i c. Martynka

Żółwiki   – c. Madzia i c. Agata

Motylki  –  c. Klaudia i c. Madzia

Zajączki   – c.Kasia i c.Ania

 

 ciocia Małgosia – dba o nasze brzuszki i porządek w naszym przedszkolu 

ciocia Marta  – uczy nas prawidłowej wymowy 

ciocia Magda  – dba  o nasze  emocje 

ciocia  Kasia  – mówi  do nas w obcym języku – uczy nas języka angielskiego 

ciocia  Kasia – dba o naszą prawidłową postawę ciała

 Pani Julianna – prowadzi nasze treningi JUDO – zwinność , sprawność i dyscyplina

Pan Filip – uczy nas logicznego myślenia – gra w szach